Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Наколенки  (Прочетена 2812 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mapa
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR F2
Публикации: 526

Правим синки по коленцата

Ел. поща
« -: Февруари 28, 2009, 17:08:28 »

Струва ли си да се ползват, интересува ме специално дали пазят от вятъра. Все още карам с дънки, поради финансови причини, но не искам да развия раннен артрит или нещо подобно. Дали може да се закърпи положението с наколенки, докато събера пари за панталон? И дали различните марки и модели предлагат различен вид защита от вятър, за протекцията е ясно, но главно вятърът ме притеснява.
Активен
Rashko-strashko
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: и двата са много готини... като мене...
Публикации: 1017

Най ми е добре с печено теле... може и с прасе...

няма няма
Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2009, 17:29:11 »

А забравих да ти кажа на ЛС - има смисъл да се ползват. Веднъж един темерут ме засече и като се изтърсих на земята мотора ми падна на коляното и ако не бяха наколенките да го предпазят може би още щях да ходя по лекари. Така че купувай, слагай и пей сърце...
Активен
chengel
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FZS 1000 FAZER
Публикации: 286

Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2009, 17:41:40 »

Мара
С наколенки карам от 3 години и спряха да ми щракат колената.От колеги,които са падали-само добри думи от рода "...добре,че бях с наколенките...".А тези на д-р Ливайн не вършат работа за мотор.
Между другото проверявай магазините за дрехи втора употреба-изпадат страшни кожени и профи мото дрешки.
Активен
toncho_CBR
Лице с психично мото отклонение...
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 F2 KYMCO KB50. Gilera DNA50
Публикации: 933

« Отговор #3 -: Февруари 28, 2009, 17:53:30 »

Мара
Между другото проверявай магазините за дрехи втора употреба-изпадат страшни кожени и профи мото дрешки.
Mad изпадна ми много добро яке дайнасе за 15 лева с твърди кори направо си беше 6+ дадох го на уж моторист който му оставаше само да си купи мотора но си пръсна парите за друго и продаде и якето и така Very Happy
Активен
chengel
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2009, 18:05:07 »

Преди седмица кожени гащи Dianese тип къстъм за 12лв. Страхотни!Да се чудиш кой и защо ги е захвърлил.
Активен
Mapa
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2009, 18:09:12 »

Къде ги ровите тез богатсва бе  Smile Аз всички познати съм пратил да дебнат за кожен панталон и няма резултат за сега  Surprised Останаха малко парички от гумата и явно за колената ще отидат  Very Happy Ех много по-скъпо хоби се оказа, от колкото си мислех  Surprised
Активен
chengel
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2009, 18:17:07 »

Магазините се казват "Хумана",но май почнаха пролетно-лятното зареждане и ще е по-трудно търсенето.
Активен
Mapa
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7 -: Февруари 28, 2009, 18:20:35 »

Гугъл каза, че са във Варна тези  Smile
Активен
chengel
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: Февруари 28, 2009, 18:27:57 »

Ъ-ъ-ъ мда,във Варна са,гугълчо не лъже,но и при теб трябва да има нещо,поразпитай тук-таме.Успех!
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Z 750 '08
Публикации: 648

Kраста си е да го еВа...

Ел. поща
« Отговор #9 -: Февруари 28, 2009, 18:57:30 »

Струва ли си да се ползват, интересува ме специално дали пазят от вятъра. Все още карам с дънки, поради финансови причини, но не искам да развия раннен артрит или нещо подобно. Дали може да се закърпи положението с наколенки, докато събера пари за панталон? И дали различните марки и модели предлагат различен вид защита от вятър, за протекцията е ясно, но главно вятърът ме притеснява.

Ей,незнам,скоро мръднах към МЕТРО и набарах случайно наколенки,налакътници и за ръцете....само за 26 лв.Позамислих се,купих и знаеш ли как ми паснаха за якето и панталона  Very Happy
Активен
DOWNSEND
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FZR 600R
Публикации: 92

« Отговор #10 -: Февруари 28, 2009, 18:59:48 »

Ъ-ъ-ъ мда,във Варна са,гугълчо не лъже,но и при теб трябва да има нещо,поразпитай тук-таме.Успех!
Къде се намират във Варна? Smile И мен живо ме интересува, понеже и аз си търся панталон ама съм се насочил към текстилен защото и якето ми е такова.  Smile
Активен
ThugAveli
599
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: gsxr k5 600 race R6 06 race
Публикации: 1314

WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Февруари 28, 2009, 19:29:48 »

От както карам с наколенките на др.ливайн съм много довоелен..дане говорим за космодиска! Smile
Активен
Kuku
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SV
Публикации: 1284

« Отговор #12 -: Февруари 28, 2009, 19:45:03 »

Аз пъ си нося "АртроСтопПлюс"!
Нося си и "ГинкоПримМакс" да не си забравям "АртроСтоп"-а Smile

Сега, шИгата на странЪ - аз преди да си купя наколенки вечер едвам заспивах от болки в коленете, а хем карам сравнително бавно, защото съм начинаещ и поради същата причина нямам много километри зад гърба си, но въпреки бавната скорост и малкия километраж - вятъра не прощава!
Купих си наколенки (комплект с налакътници) и направо се родих - започнах да карам и с над 100км/ч Smile
Купи си, няма да съжаляваш Very Happy
Активен
BeLo
Ганьо Solutions
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUPERMOTO
Публикации: 1057

Ел. поща
« Отговор #13 -: Февруари 28, 2009, 20:59:50 »

Зимай наколенки. Цял сезон карах само с дънки, не ме болят още коленете, но ми подариха наколенки и ми е много по-добре. Зимай, слагай и се кефи!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Наколенки

Online Store
Чорапи Gaerne
Чорапи Gaerne

Цена: 28.0лв.

Airoh C100
Airoh C100

Цена: 450.0лв.

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.22 секунди с 20 запитвания.